You are currently viewing Чому я вибираю Сфінкса

Чому я вибираю Сфінкса

5
(1)

Чому мій непохитний вибір породи-компаньйона залишається саме зі Сфінксом ось вже 12 рочків..

Деякі люди, особливо ті, хто не має досвіду з породою, питають чому саме Сфінкс? І це важко передати словами насправді.

І далеко не тільки, і не тому, що Сфінкси не мають шерсті, що насправді для мене дуже великий плюс, бо для цих істот це навіть зайве, як тоді носити модні речі і навіщо надокучати господарці щоденним прибиранням шерсті по всій квартирі і з усіх речей краще хай пральна машинка працює над ковдрами і речами Сфінкса.

Передати словами погляд Сфінкса, дотики і постійне бажання спілкуватися – неможливо.

Цей уважний погляд тобі в обличчя і реагування на всю твою міміку переводячи погляд то на твої очі, то на твою посмішку, яка просто несвідомо з’являється на твоєму обличчі від такого вдумливого погляду Сфінкса.

Розплідник сфінксів Ankh Amulet

Він помічає в тобі навіть маленькі нові деталі, такі як щойно зроблений мейкап – обов’язково треба потягнути за вії передніми різцями чи торкнутися лапою по губах, а новий манікюр, це реально так! Вони помічають мій новий манікюр кожного разу і намагаються його відгризти і це дуже смішно, що б воно там розуміло, і що це означає – не сподобався?  Чи “O! гарний, треба згризти”, бо все ж що подобається – обов’язково треба з’їсти, погризти чи хоча б лизнути, але краще з’їсти!

Сфінкс постійно поруч! Де б ти не був – у ванній кімнаті, на кухні, біля телевізору – постійно поруч! І навіть коли ти просто присів на хвилинку комусь відповісти в телефоні – одразу на твої руках, ногах, плечах – і все! І ти сидиш так потім годину дивлячись на цю задоволену морду, бо так же ж шкода їх турбувати і їм так не хочеться йти, це так приємно і мило (у фотопідбірці знайшла саме такі випадки).

Розплідник Ankh Amulet

І так багато-багато ще можна розповідати про цих загадкових розумних істот, це таке неймовірне почуття в спілкуванні зі своїм Сфінксом, ти розумієш, що це створіння має високий інтелект, яке вивчає тебе, розумнішає і адаптується саме під тебе! І як ти до нього відносишся, те й отримуєш.

Сфінкс навіть по різному себе поводить з різними членами родини, чітко розуміючи до кого можна на голову лізти, а до кого не бажано, з ким можна поспілкуватися, а хтось зайнятий тільки своїми справами і немає сенсу і підходити, але точно знаю – приділяючи увагу своєму Сфінксу – ти точно відчуєш його любов, відданість і ніколи не будеш самотнім.

Розплідник Ankh Amulet
Розплідник сфінксів Ankh Amulet

Власниця розплідника “Ankh Amulet” Катерина Кізілова

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.